Про компанію

"Rentals Ukraine" є лідером серед компаній, що надають подобову оренду квартир у Києві

Київ давно відомий своєю красою, унікальністю та величезною кількістю цікавих місць та пам'яток. Місто дуже популярне у відпочиваючих та туристів, відмінно підходить для проведення відпустки, а також знаходиться на першому місці за відвідуваністю бізнесменами. Підприємці із різних країн вирушають до столиці України для реалізації своїх бізнес-планів.

Перед людьми, які приїжджають до Києва, неодмінно постає питання вибору орендного житла. Одним необхідна квартира на добу, інші шукають ріелторські агенції, які здають квартири погодинно.

Квартира посуточно від "Rentals Ukraine" – оренда нерухомості на будь-який смак

Завдяки високому сервісу та якості наданих послуг, компанія "Rentals Ukraine" отримала статус лідера в даній сфері. За багаторічний досвід на ринку оренди житла послугами нашої компанії скористалися десятки тисяч чоловік. Наша компанія – надійний партнер, на високу якість послуг, які можна розрахувати в будь-якій ситуації, пов'язаної з орендою нерухомості.

Всі квартири посуточно Київ, в каталозі компанії "Rentals Ukraine" належать компанії та є її власністю. Житло знаходиться в ідеальному стані і представлено в різній ціновій категорії. Нерухомість, розташована поблизу різних архитектур, відомих брендових магазинів, нічних клубів, центральних районах столиці.

На офіційному інтернет-порталі компанії вам представлені багаточисленні квартири з урахуванням переваг в бюджеті. Подобрати квартиру можливо в абсолютно будь-якому районі Києва. В каталог попутного житла, входять тільки власні квартири без посередників, а стан кожної наявної квартири завжди залишається на вищому рівні.

Kiev picture

Багато років ми надаємо якісні послуги з надання оренди подобово, і кількість задоволених клієнтів, які звернулися до нас, обчислюється десятками тисяч.

Переваги квартири подобово Київ від компанії "Rentals Ukraine"

 • Квартири подобово в Києві знаходяться поблизу метро та інфраструктури.
 • Сучасні добротні меблі
 • Якісний ремонт
 • Всі квартири обладнані відео та побутовою технікою
 • Площадь пропонованих квартир вище гостинних номерів
 • Безкоштовний WiFi

Скориставшись послугами посуточної оренди в нашій компанії, ви оплачуєте виключно вартість квартири. Вартість за суточну оренду житла значно нижча за вартість гостинного номера середнього класу, а умови та зручності орендованих приміщень перевищують ступінь комфорту гостинного номера.

Ми пишаємося своєю бездоганною репутацією

Компанія Rent365 працює без вихідних і святкових днів! Наш графік: 365 днів/год і 24 години/сутки! На будь-які теми, що виконуються оперативно і прийнятно в оренду квартири посуточно в Києві або на годину, відповідають кваліфіковані і вежливі менеджери з бронювання квартир.

Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-якими способами, використовуючи:

 • Контактний телефон
 • Електронну пошту
 • Skype
 • Viber
 • WhatsApp
 • Онлайн-чат

Оскільки компанія функціонує та розвивається у тісному контакті зі своїми клієнтами, то величезне значення для нас матимуть відгуки про Rent365.

Ми із задоволенням їх вивчимо та зробимо адекватні висновки! Будь ласка, надсилайте безпосередньо адміністрації [email protected] свої пропозиції чи зауваження на адресу нашої діяльності.